680 ₴
Блок живлення 200W-12V 16.5 А LONG Premium потужністю до 200 Вт. На виході цього блоку постійна напруга 12 вольт, вихідним струмом 16.5 Ампер . Блок живлення має вбудований захист від перевантаження мережі, стрибків напруги, короткого замикання і підвищеного перегріву, що дозволяє без проблем безпечно експлуатувати його в українській електричної мережі.
Відмінною рисою даного блоку є його супер компактний корпус!
Технічні характеристики:
Тип блоку живлення: імпульсний
Розміри корпусу: 235×53×22.5 мм
Робоча напруга: 220 В
Вихідна напруга: 12 В
Вихідний струм: 16.5 А
Потужність: 200 Вт
Типи захисту: захист від короткого замикання, захист від перевантаження
Ступінь вологозахисту: IP20
Тип корпусу Long
| Основні | |
|---|---|
| Вихідний струм, не більше | 16.5 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал, Алюміній |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 71 мм |
| 235 | Довжина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 200W |