850 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал, Алюміній |
| Тип охолодження | Активний |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 71 мм |
| 235 | Довжина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 300W |