



1 300 ₴
Світлодіодний світильник SMART SML-S02-70 належить до групи "розумних" приладів, якими можливо управляти дистанційно за допомогою пульта. Він виконаний в квадратному білому корпусі з чорною окантовкою сучасного дизайну. Тон розсіювача змінюється при перемиканні колірних температур. Доступні теплий, нейтральний і холодний відтінок світіння в межах від 3000К до 6500К.
При потужності світильника 70Вт, за величиною фактичної освітленості він рівноцінний світіння лампи розжарювання потужністю 630Вт. При цьому світловий потік складає 5600Лм, а світлова віддача - 80лм / Вт. Індекс передачі кольору доведений виробником до 80 одиниць і кут розсіювання - до 170 °.
Задня стінка світильника виконана з металу, а розсіювач - з полікарбонату. Розмір плафона 430х430мм, при товщині - 50мм. Номінальна напруга живлення - 175-265 В.
Інфрачервоний пульт дозволяє віддалено регулювати колірну температуру і яскравість світіння, активувати режим нічника або встановлювати таймер. Радіус дії складає 5м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 70W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 5600lm |
| Колір світіння | Теплі/нейтральний/холодний |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Еквівалент потужності | 640Вт |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 40000ч |
| Площа освітлення | 23 кв. м. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 |
| Квадрат | 430х430 |