120 ₴/м
Минимальный заказ — 5 м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Отправка с 02 мая 2026Світлодіодна стрічка NEON – один із різновидів світлодіодного освітлення. Стрічка NEON складається із поверхневих SMD-світлодіодів, встановлених на гнучку плату. У нашому інтернет магазині ви можете купити Led стрічку: red, green, blue, white, warm light (червоне, рожеве, зелене, синє, біле, тепле світло. Led стрічки продаються в бухтах довжиною 100 метрів. Ще одна перевага світлодіодних стрічок – їх можна укоротити (розрізати в певних місцях) або з'єднати кілька стрічок в одну.Зверніть увагу, що від ущільненості розміщення світлодіодів залежить рівномірність та яскравість освітлення.Світлодіодні стрічки відрізняються ще за ступенем захисту і повністю герметична (IP65) стрічка. переваг:
- легкість у встановленні та підключенні до мережі;
- тривалий термін експлуатації (до 30-50 тис. годин);
- низьке споживання електроенергії;
- Гнучкість основи;
- Можливість роботи в умовах високих та низьких температур.
SMD 3528
LEDs/m 120
Напруга 220V
7W на метр
Розміри, мм (ШхВ) 8*16
Бобіна 100м
Кратність різання 1м
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Срок службы | 40000 час |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Угол свечения | 160 град. |
| Степень защиты IP | 65 |
| Упаковка | Бухта |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип светодиодов | SMD3528 |
| Размеры | |
| Высота | 8 мм |
| Ширина | 16 мм |