95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Напруга 220.0 (В)
Споживана потужність 15.0 (Вт)
Світловий потік 1800.0 (лм)
Кількість світлодіодів 144 (шт.)
Кут світіння 120.0 (град.)
Термін служби 35000.0 (годин)
Ступінь захисту IP 44
Колірна температура 4000-4500K
Габаритні розміри 15х9х1015 мм
Корпус матовий
| Основные | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 44 |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цветовая температура | 4500K |
| Основные атрибуты | |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальная мощность | 18 |
| Количество светодиодов | 72 |
| Пользовательские характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |