
150 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Лампа світлодіодна Т8 - оптимальна заміна виходять з експлуатації люмінесцентним лампам. Сучасні технології, які використовуються при виробництві світлодіодної лампи T8 c цоколем G13 гарантують якість і довгий термін служби ламп.
Низький рівень споживання енергії! Економія до 60%!
Характеристики:
Цоколь: G13
Колір світіння: 6400К холодний колір
Форма колби: Трубка (лінійна)
Гарантій термін: 24 місяці
Клас енергопотербленія: A +
Потужність: 24 Вт
Напруга живлення: 220-240 V
Розмір (довжина \ ширина \ товщина): 1500 мм
Термін служби: 25 000 ч
Світловий потік 2200 Лм
Температурний режим: -20 +50 C
Тип: Світлодіодні лампи
Кут: 160 °
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Мощность | 24 Вт |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Максимальная цветовая температура | 6400 К |
| Цоколь | G13 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 160 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1400 лм |