

247 ₴
Світлодіодні накладні світильники 18 W – це низьке споживання електроенергії. Накладний світильник можна встановити у будь-яких зручних місцях. Є можливість кріпити такий світильник до різних конструкцій.
Потужність: 18W
Вхідна напруга: 185V-265V
Яскравість: 1260 lm
Колір: холодний білий
Температура кольору: 6400 K
Матеріал: алюміній
Габарити: 215*36 мм
Термін служби: 35000 годин
Гарантія: 12м
| Основные | |
|---|---|
| Тип освещения | Светильник |
| Форма | Квадратная |
| Мощность | 18 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Срок службы | 35000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Напряжение | 220 В |
| Применение освещения | Для офисных помещений, Для выставочных залов |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Размеры | |
| Высота | 32 мм |
| Диаметр | 222 мм |