470 ₴
RGB контролер служити для управління світлодіоднім RGB стрічкою. Контролери дозволяють регулюваті: яскравість світіння, колір и відтінок, плавні загасання, автоматична зміна кольорів.
Країна виробник: Китай
Тип управління: сенсорний
Напруга: 12.0 В
Потужність: 216.0 В
Струм: 18.0 А
Кількість каналів: 3
Дальність Дії пультадо: 50м
Розмір корпусу: 85х64х24мм
Розмір пульта: 114х55х20мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 12 В |
| Размер пульта | 114х55х20мм |
| Тип управления | Сенсорное |
| Количество каналов | 3 |
| Ток | 18 |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размер корпуса | 85х64х24мм |