70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Лампа світлодіодна Т8 - оптимальна заміна виходять з експлуатації люмінесцентним лампам. Сучасні технології, які використовуються при виробництві світлодіодної лампи T8 c цоколем G13 гарантують якість і довгий термін служби ламп.
Низький рівень споживання енергії! Економія до 60%!
Характеристики:
Потужність 9W
Еквівалентна потужність 70 W
Тип цоколя G13
Робоча напруга 220 V
Клас енергоефективності A +
Індекс передачі кольору, Ra 80
Світлова віддача 100 Lm / W
Колір світіння холодне світло
Світловий потік 800 Lm
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Мощность | 9 Вт |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Максимальная цветовая температура | 6200 К |
| Цоколь | G13 |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штырь |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Угол свечения | 160 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 720 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Температура свечения | 6000К |
| Цвет | Белый |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |