90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Світлодіодна лінійка (світильник) - відмінне рішення для освітлення Вашого приміщення там, де необхідна економічна LED-підсвітка, але немає можливості встановити блок живлення з відповідною 12в світлодіодною стрічкою. Лінійка працює від звичайного напруги мережі 220 Вольт. Сама лінійка виконана в дуже зручному вигляді. Пластикова метрова туба герметично запаяна (IP44) і випущено два дроти для живлення. На краях, для зручності, зроблено два вуха сотверстіямі через які можна провести монтаж.
Напруга 220.0 (В)
Споживана потужність 15.0 (Вт)
Світловий потік 1800.0 (лм)
Кількість світлодіодів 144 (шт.)
Кут світіння 120.0 (град.)
Термін служби 35000.0 (годин)
Ступінь захисту IP 44
Колірна температура 6000-6500K
Габаритні розміри 15х9х1015 мм
Корпус матовий
| Основные | |
|---|---|
| Количество источников света | 80 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 15 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 44 |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цветовая температура | 6500K |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Основные атрибуты | |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальная мощность | 18 |
| Количество светодиодов | 72 |
| Пользовательские характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |