35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Виробник Biom
Країна виробник Китай
Тип лампи Світлодіодна
Форма лампочки шар
Цоколь Е14
Потужність 4.0(Вт)
Еквівалентна потужність лампи розжарювання 40.0(Вт)
Мінімальна робоча напруга 170.0(В)
Максимальна робоча напруга 250.0(В)
Напруга 220.0(В)
Колір світіння Нейтральний білий
Максимальна колірна температура 3000.0(К)
Кут свічення 180.0(град.)
Термін служби ламп 40000.0(година)
Гарантійний термін 24(міс)
Характеристики випромінювання
Світловий потік 630.0(лм)
додаткові характеристики
Колір колби лампочки.
Тип розсіювача матовий
Клас енергоефективності A+
Можливість димування Ні
габаритні розміри
Довжина 100.0(мм)
Діаметр 37.0(мм)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 7 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E14 |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип цоколя | Резьба |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 37 мм |
| Длина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |