75 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Smd 2835(3528) 120 широко використовується для внутрішнього підсвічування стель, ніш, карнизів, полиць. Також часто застосовується як меблеве підсвічування, дуже подобається автолюбителям як мініатюрне та витончене джерело світла у всіх колірних спектрах.
Гнучка світлодіодна стрічка SMD 2835
Робоча напруга 12 В
Потужність - 9,6 Вт/м
Споживаний струм - 0,8 А/м
Кількість світлодіодів в 1м – 120 шт/м
IP20 - не вологостійка
Яскравість - 960-1200 Лм
Кратність різання - 25 мм
Розмір:
Довжина (на котушці) – 5м
Ширина - 8мм
Товщина – 2,4мм
Стрічка на клейкій основі
Кут свічення - 120 °
Колірна гама - Холодно білий
Можливість покупки з ПДВ (ціна на сайті без ПДВ)
| Основные | |
|---|---|
| Мощность | 9.6 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Напряжение | 12 В |
| Применение освещения | Для рекламы, Для офисных помещений, Для торговых площадей, Для выставочных залов |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Размеры | |
| Длина | 5000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип освещения | Светодиодная лента |