95 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Світлодіодна стрічка це стрічка на основі світлодіода SMD 5025, 60 світлодіодів на метр, клас захисту IP20. Ця стрічка підходить лише для встановлення всередині приміщень із низькою вологістю.
На зворотний бік світлодіодної стрічки нанесено двосторонній скотч, який дозволяє прикріпити стрічку практично до будь-якої поверхні.
Гнучка світлодіодна стрічка SMD 5025
Робоча напруга – 12 В
Потужність -12 Вт/м
Кількість світлодіодів в 1м – 60 шт/м
IP20 - не вологостійка
Довжина (на котушці) – 5м
Ширина - 10мм
Товщина – 2,5мм
Стрічка на клейкій основі
Кут світіння - 120 °
Колірна гама - Теплий-Холодний
Можливість покупки з ПДВ (ціна на сайті без ПДВ)
| Основные | |
|---|---|
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Напряжение | 12 В |
| Потребляемая мощность | 7.2 Вт |
| Количество светодиодов | 30 шт |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип светодиодов | SMD5050 |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 5000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 7,2W |