1 300 ₴
Світлодіодний світильник SMART SML-S01-70 належить до групи "розумних" приладів, якими можливо управляти дистанційно за допомогою пульта. Він виконаний в квадратному білому корпусі в лаконічному і сучасному дизайні. Тон розсіювача змінюється при перемиканні колірних температур. Доступні теплий, нейтральний і холодний відтінок світіння в межах від 3000К до 6500К.
При потужності світильника 70Вт, за величиною фактичної освітленості він рівноцінний світіння лампи розжарювання потужністю 630Вт. При цьому світловий потік складає 5600Лм, а світлова віддача - 80лм / Вт. Індекс передачі кольору доведений виробником до 80 одиниць і кут розсіювання - до 170 °.
Задня стінка світильника виконана з металу, а розсіювач - з полікарбонату. Розмір плафона 440х440мм, при товщині - 50мм. Номінальна напруга живлення - 175-265 В.
Інфрачервоний пульт дозволяє віддалено регулювати колірну температуру і яскравість світіння, активувати режим нічника або встановлювати таймер. Радіус дії складає 5м.
Характеристики:
Назва Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S01-70 3000-6000K 70Вт з д / у
Потужність 70 W
Форма світильника Квадратні
Колір світіння Холодний-Нейтральний-Теплий
Еквівалентна потужність 630 W
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік 5600 Lm
Клас захисту IP20
Тип управління Інфрачервоний (IR)
Клас енергоефективності A +
Пульт управління в комплекті Так
Можливість діммірованія Дімміруемие
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Квадрат
Спосіб включення пульт дистанційного
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Угол рассеивания | 170 град. |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мощность | 70W |
| Рабочее напряжение | 175-265 V |
| Световой поток | 5600lm |
| Цвет свечения | Теплы/нейтральный/холодный |
| Класс энергоэфективности | А+ |
| Эквивалент мощности | 640Вт |
| Класс защиты | IP20 |
| Термин службы | 40000ч |
| Площадь освещения | 23 кв.м. |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 |
| Квадрат | 440х440 |